Hakkımızda

Bebek giyim üzerine Türkiye'de olmayan modelleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Kullandığımız kumaşlar %100 pamuk ve kanserojen madde içermemektedir. Bebeğiniz bizim için kıymetlidir. Ürünlerimizi taleplere göre toplu alımlarda, yurt içi ve yurt dışı  toptan fiyattan satışlarımız mevcuttur. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

web site sahipleri için xml çıktısı ile ürünlerimizi web sitelerine entegre edebilirler. XML Başvurusu için web site sahipleri bizimle iletişime geçebilirler.

Ürünlerimizi orjinal paketi ile kargoya verilmektedir. Kargoya verilmeden önce kalite kontroller sağlanır, son kontrolcü den geçerek paketlenir ve bebeklerinize ulaştırılır. Sistemlerin ve yoğunluğun getirdiği aksaklıklardan dolayı, siz değerli kullanıcılarımıza anlayışlarınız için teşekkür ederiz. 

Hem kaliteli hemde sağlıklı ürün aryan anneler Fashion To Baby tercih ederek gönül rahatlığıyla alışverişlerini süreklilik haline getirmişlerdir. Medya da bizim adımıza yazılan haberleri dikkate alınız. Haber sitelerinde faaliyet gösterdiğimiz, en kalitesini üretmeye doğru ivme kazandırdığımız sektörde damgamızı vurmaya devam ediyoruz.

Ürün yelpazemiz için her gün yeni ürünler tasarlamaya, sizlerin beğenileri üzerine bebek tekstil ürünlerini üretmeye devam ediyoruz. Mağazalaşma yerine online olarak açılan mağazalarda markamızla yer almaya devam ediyoruz.

Fiyat politikamızı ürettiğimiz ham madde ve işçilikle en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla satmayı hedeflemekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı fiyatlarımızı sabitleyerek kimseye ayrıcalık sağlamıyor ve tek fiyat politikamızdan asla çıkmıyoruz.

Sizlerin beğenisi ve sevgisini kaybetmeden izlediğimiz bu yolda markamızı taşıyan bebeklere, onların taşımasına vesile olan annelerimize ve babalarımıza teşekkür ederiz.